Firma Hakkında

Firma Profili

Kahramanmaraş Centeks Tekstil 15.000 m² arazi üzerine kurulu 10.000 m²’lik kapalı alan tesislerinde her çeşit yuvarlak örme ve çözgülü örme kumaş üretimi gerçekleştirmektedir.

Tesisimiz 100’ ü aşkın çalışanı ile aylık 1000 ton yuvarlak örme kumaş ve 300 ton çözgülü örme kumaş üretme kapasitesine sahiptir.

Şirketimiz günümüzde hızla değişen müşteri kalite ve çeşit beklentilerini teknoloji odaklı, insan ve doğaya saygılı, güvenilir üretim yöntem ve araçları kullanarak üretim faaliyetleri ile karşılamaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda üretimdeki kalitesini uluslararası OEKO-TEX Standart-100 belgesini alan firmamız, çevre bilincine de son derece duyarlıdır.

Vizyon

Kahramanmaraş Centeks Tekstil; üstün hizmet anlayışı, geniş ürün yelpazesi, yüksek standartlarda üretim, hızlı tedarik ile tekstil sektöründe bir marka olmak.

Misyon

Tekstil alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren Kahramanmaraş Centeks Tekstil, çevreye saygılı, yenilikçi, kalite odaklı, güvenilir altyapı ile verimli üretim süreçlerini uygulayan bir firma olmak.