Hakkımızda

Hakkımızda

CENTEKS 2014 YILINDA KAHRAMANMARAŞ'TA KURULMUŞTUR. FAALİYETLERİNE, İSTİKRARLI BİR ŞEKİLDE AMAÇ VE HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA DEVAM ETMEDİR.DAHA ÇOK YATIRIM, DAHA ÇOK ÜRETİM VE DAHA ÇOK İSTİHDAM SAĞLAMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.

Kendini sürekli geliştiren iç ve dış piyasada adından ve kalitesinden başarıyla söz ettiren firmamız CENTEKS 2011 yılında Dokuma fabrikası ile faaliyete geçirmiştir. bugün itibari ile durmaksızın üretime devam etmektedir. Ürün yelpazesi çok geniş olup gömleklik, döşemelik, pantolonluk gibi çeşitli kumaş üretimleri yapmaktadır. Koton Mensucatın üstlendiği verimliliği üst düzeyde, maliyetleri alt düzeyde tutup aynı zamanda kaliteli ve hızlı üretim yapmaktır.

Ürün ve hizmet kalitemizi iyileştirerek müşteri memnuniyetini, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırmaktayız. AR-GE çalışmalarıyla üretim yelpazemiz her geçen gün ileriye taşımaktayız. İşin sırrı çalışanlarımıza kalite ve çevre konusunda bilinci artıracak, ekip ruhunu geliştirecek, katılımlarını artıracak şekilde eğitim vermek ve çeşitli faaliyetlerde bulunarak yılmadan yürütmekteyiz Müşterilerimize ve topluma karşı sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olarak ve gerekli sorumluluklarımızı yerine getirerek bu yolda sağlam adımlar atmaktayız.

Misyon ve Vizyon

TOPLAM KALİTE Müşteri memnuniyetini sağlamak ve hatasız sevkıyat yapılması için sıkı kalite kontrol çalışması yapılmaktadır. HİZMET VE TERMİNLERDE HIZ 2 milyon metre ham bez stoğuyla günümüz moda ve trendlerine uygun olarak müşterinin isteklerini hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. FARKLIYIZ, GÜVEN VERİYORUZ Kaliteli, hızlı olmayı ve güveni temel alan çalışma prensipleri ile Yılmaz Kumaşçılık, müşterilerinin değişen ihtiyaçları için yeni ürün seçenekleri geliştirmeye devam etmektedir. YENİLİĞE VE DEĞİŞİME AÇIK OLMAK Günümüzün değişen trend ve moda tercihleri doğrultusunda kendi özel koleksiyonunun yanı sıra müşterilerinin yeni taleplerini karşılamada her zaman geniş seçenekler sunmaktadır. İZMET VE TERMİNLERDE HIZ 2 milyon metre ham bez stoğuyla günümüz moda ve trendlerine uygun olarak müşterinin isteklerini hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.